Lot 3417* - A138 Alte Grafik - Montag, 18. September 2006, 16.30 Uhr

BERN.-

Jansson, Johann, um 1660. Bern. Kupferstich. 39 x 51 cm. Aus: Theatrum exhibens celebriores Galliae et Helvetiae urbes. Illustrorium regni Galliae civitatum tabulae ut et Helvetiae confoederatae civitates celebriores. Gerahmt. - Kräftiger Abdruck in sehr guter Erhaltung. - So schön selten.

CHF 600 / 800

€ 560 / 750

Verkauft für CHF 600 (inkl. Aufgeld)