Lot 1013 - A148 Furniture, Porcelain & Decoration - Thursday, 26. March 2009, 10.00 AM

wohl Brüssel, 17. Jh.

Provenienz: Westschweizer Privatbesitz.

CHF 15 000 / 25 000 | (€ 15 000 / 25 000)

Sold for CHF 18 000