Lot 3235 - A148 19th Century Paintings - Friday, 27. March 2009, 05.00 PM

LUIGI CHIALIVA

(Caslano 1841–1914 Paris)
Öl auf Holz.
Verso signiert: Chialiva L.
25 x 34 cm.

CHF 5 000 / 7 000 | (€ 5 150 / 7 220)

Sold for CHF 3 240 (including buyer’s premium)