拍品 3081* - A174 大师画作 - Freitag, 18. September 2015, 03.00 PM
MARCO RICCI
(Belluno 1676 – 1730 Venice)
A vast landscape with figures.
Öl auf Leinwand.
120 x 191,5 cm.
Provenienz:
Oil on canvas. 120 x 191.5 cm.
CHF 4 000 / 6 000 | (€ 4 120 / 6 190)
以瑞士法郎銷售 CHF 5 000 (包含買家佣金)