拍品 6326 - W250 雕塑 (西) - Mittwoch, 21. September 2016, 04.00 PM
AN ANGEL,
Baroque, Italy c. 1700.
Wood, carved full round, with dark patina.
H 66 cm.
Provenienz:
CHF 500 / 800 | (€ 520 / 820)
以瑞士法郎銷售 CHF 563 (包含買家佣金)