拍品 9560 - ibid110 online only在线拍卖 书籍&手稿 - Dienstag, 31. März 2020, 04.00 PM
BOTANIK -
Witte, F.
Flora. Afbeeldingen en beschrijvingen van boomen, heesters, eenjarige planten, enz., voorkommende in de Nederlandsche tuinen. Mit chromolithogr. Frontispiz und 79 chromolithogr. Blumen- und Pflanzen-Tafeln von A. J. Wendel.
Groningen, J. B. Wolters, [1868]. Gr.-8°. S. Titelei, S. [V]-X, 316, VII S. Schmuckloser Halbleinenband d. Z. (bestossen).
Provenienz:
CHF 300 / 500 | (€ 310 / 520)
以瑞士法郎銷售 CHF 313 (包含買家佣金)