拍品 1528 - A148 银器 - Montag, 23. März 2009, 02.00 PM
CREAM POT. Bern, 2nd half of the 18th century.Maker's mark Indistinct. H 12 cm. 240 g.
Meistermarke verschlagen.
Provenienz:
CHF 400 / 800 | (€ 410 / 820)
以瑞士法郎銷售 CHF 540 (包含買家佣金)