拍品 6910 - W244 早期印制品 - Freitag, 27. März 2015, 9.30 AM

PIRANESCI, FRANCESCO (Rome 1756/58 - 1820 Paris).1. Posticum Panthei. 2. Reliquiae Xysti M. Agrippae, adhaerentes Pantheo. 3. Reliquiae Thermarum ipsius Agrippae. Etching, 21 x 44 cm. With engraved numbering upper right: Tab. XXIV. Framed.

1. Posticum Panthei. 2. Reliquiae Xysti M. Agrippae, adhaerentes Pantheo. 3. Reliquiae Thermarum ipsius Agrippae. Radierung, 21 x 44 cm. Oben rechts gestochen nummeriert: Tab. XXIV. Gerahmt.

CHF 200 / 300 | (€ 210 / 310)

以瑞士法郎銷售 CHF 488 (包含買家佣金)