Lot 281 - A192 Books - Monday, 15. June 2020, 02.00 PM
JUDAICA -
Pagnini, Sante.
Thesaurus Linguae Sanctae, sive Lexicon Hebraicum, ... cum indicibus locupletissimis, primo nominum Heemanticorum, altero vocum, tertio rerum ac sententiarum. Mit Holzschnitt-Druckermarke.
Provenienz:
CHF 600 / 900 | (€ 620 / 930)
Sold for CHF 625 (including buyer’s premium)