Lot 3309 - Z32 PostWar & Contemporary - Friday, 22. June 2012, 05.25 PM
MATIAS SPESCHA
(Trun 1925–2008 Zurich)
Peinture Mars. 1965.
Öl auf Jute.
81 x 66 cm.
Provenienz:
CHF 7 000 / 9 000 | (€ 7 220 / 9 280)
Sold for CHF 18 000 (including buyer’s premium)