Lot 3002* - Z21 Swiss Art - Friday, 08. December 2006, 03.30 PM
SWISS, CIRCA 1850
Blick auf Zürich.
Öl auf Leinwand.
39 x 53 cm.
Provenienz:
CHF 2 500 / 3 500 | (€ 2 580 / 3 610)
Sold for CHF 3 960 (including buyer’s premium)