Lot 3003 - Z29 Swiss Art - Friday, 03. December 2010, 02.00 PM
AUGUSTE BACHELIN
(Neuchâtel 1830–1890 Bern)
Öl auf Karton.
41 x 62,5 cm.
Provenienz:
CHF 4 000 / 6 000 | (€ 4 120 / 6 190)
Sold for CHF 4 560 (including buyer’s premium)