Lot 3094 - Z29 Swiss Art - Friday, 03. December 2010, 02.00 PM
MAX GUBLER
(1898 Zurich 1973)
Zwei Fische.
Öl auf Leinwand.
130 x 98 cm.
Provenienz:
CHF 20 000 / 25 000 | (€ 20 620 / 25 770)
Sold for CHF 24 000 (including buyer’s premium)