Lot 122 - A165AS Asian Art: Himalaya, China - Tuesday, 07. May 2013, 10.00 AM

Tibet, 17. Jh. H 14 cm.

Provenienz:

CHF 4 000 / 6 000 | (€ 4 120 / 6 190)

Sold for CHF 8 400 (including buyer’s premium)