Lot 3045 - Z20 Swiss Art - Friday, 23. June 2006, 03.30 PM
RENÉ AUBERJONOIS
(1872 Lausanne 1957)
Leda mit dem Schwan (wohl Fragment).
Öl auf Leinwand.
39 x 27 cm.
Provenienz:
CHF 2 000 / 3 000 | (€ 2 060 / 3 090)
Sold for CHF 5 355 (including buyer’s premium)