Lot 3417* - A138 Old Master Prints - Monday, 18. September 2006, 04.30 PM
BERN.-
Jansson, Johann, um 1660. Bern. Kupferstich. 39 x 51 cm. Aus: Theatrum exhibens celebriores Galliae et Helvetiae urbes. Illustrorium regni Galliae civitatum tabulae ut et Helvetiae confoederatae civitates celebriores. Gerahmt. - Kräftiger Abdruck in sehr guter Erhaltung. - So schön selten.
Provenienz:
CHF 600 / 800 | (€ 620 / 820)
Sold for CHF 720 (including buyer’s premium)