Lot 3019* - Z24 Swiss Art - Friday, 20. June 2008, 02.00 PM
ALEXANDRE PERRIER
(1862 Genève 1936)
Le Salève.
Öl auf Leinwand.
32 x 78 cm.
Provenienz:
CHF 2 500 / 3 500 | (€ 2 580 / 3 610)
Sold for CHF 9 600 (including buyer’s premium)