Lot 137 - A142 Asian Art - Saturday, 22. September 2007, 10.00 AM

Nepal, 15. Jh. H 8 cm.

Provenienz:

CHF 600 / 800 | (€ 620 / 820)

Sold for CHF 540 (including buyer’s premium)