Lot 3013 - Z29 Swiss Art - Friday, 03. December 2010, 02.00 PM
FIRMIN MASSOT
(1766 Genève 1849)
Portrait de M. Duval.
Öl auf Holz.
30 x 24,5 cm.
Provenienz:
CHF 3 000 / 5 000 | (€ 3 090 / 5 150)
Sold for CHF 9 000 (including buyer’s premium)