Lot 455 - A178 Livres - samedi, 24. septembre 2016, 10h00
Vergilius Maro, Publius.
Bucolica, Georgica, et Aeneis, doctissimis Servii Mauri Honorati, & Aelii Donati, Commentariis illustrata.
Basel, Hieronymus Curio, 1544. Kl.-4°. [4] Bll., 621 S. Pp. d. 19. Jhs. mit rotem Rückenschild u. Signaturmärkchen (Kanten u. Gelenke berieben).
[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],21')]
Provenienz:
[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],22')]
[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],23')]
[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],24')]
[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],25')]
[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],26')]
[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],20')]
CHF 300 / 500 | (€ 310 / 520)
Vendu pour CHF 375 (frais inclus)