Lot 357 - A190 Livres - mardi, 24. septembre 2019, 13h30

ZOOLOGIE - Entomologie -

Merian, Maria Sibylla.
De Europische Insecten... Met een korte Beschryving, waar in door haar gehandelt word van der Rupsen begin, Voedzel en wonderbare Verandering, en ook vertoont word De Oorspronk, Spys en Gestalt-verwisseling, de Tyd, Plaats en Eigenschappen der Rupzen, Uiltjes, Vliegen en andere diergelyke bloedeloose Beesjes. Een nauauwkeurige _Beschryving van de Planten, in dit Werk voorkomende; en de Uitlegging van agtien nieuwe Plaaten... In 't Frans beschreeven door J. Marret. Mit gest. Titelvignette, 184 kolorierten Kupferstichen (auf 47 Tafeln) und gest. Schlussvignette von M. S. Merian.
Amsterdam, J. F. Bernard, 1730. Gr.-Folio. [1] Bl. (Titel), 84 S. Ganzleder d. Z. mit goldgepr. Rückentitel und reicher floraler Rücken-, Steh- und Aussenkantenverg., Eckfleurons und goldgepr. Deckelvignette (minimal kratzspurig, kl. rest. Fehlstellen im Bezug).

[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],21')]
Provenienz:
[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],22')]
[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],23')]
[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],24')]
[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],25')]
[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],26')]

[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],20')]

CHF 25 000 / 35 000 | (€ 25 770 / 36 080)

Vendu pour CHF 41 780 (frais inclus)