Lot 9557 - ibid110 Livres & Autographes – online only - mardi, 31. mars 2020, 16h00

ZOOLOGIE - Conchylien -

Rumpf, Georg Eberhard.
D' Amboinsche Rariteitkamer, Behelzende eene Beschryvinge van allerhande zoo weeke als harde Schalvisschen, te weete raare Krabben, Kreeften, en diergelyke Zeedieren, als mede allerbande Hoorntjes en Schulpen, die men in d'Amboinsche Zee vindt: Daar benevens zoomige Mineraalen, Geseenten... Mit Portait, gest. Titel von Jacobus de later nach J. Goere, Titelvign., 5 gest. Vign. und 60 Kupferstichtafeln.
Amsterdam, J. Roman de Jonge, 1741. Folio. [12] Bll., 340 S., [22] Bll. HLeder des 19. Jhdts. (berieben, beschabt und bestossen, grössere Fehlstellen im Bezug).

[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],21')]
Provenienz:
[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],22')]
[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],23')]
[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],24')]
[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],25')]
[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],26')]

[Art.ArtText.Text@@2('[Art.BoId],20')]

CHF 250 / 400 | (€ 260 / 410)

Vendu pour CHF 425 (frais inclus)